SBOC District Event - Clyne - 15/4/07Wed 18/04/07 20:39
Preliminary resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2004

   Pl Name                       Class        Club               Time 



Yellow  (4/4)  Preliminary results  20:36  

    1 William Reynolds           M10          SBOC              28:54 
    2 Aaron Ring                 M21          IND               37:53 
    3 Ailsa Graham               W10          SWOC              42:37 
    4 Rhona Graham               W12          SWOC              43:55 



Orange  (5/5)  Preliminary results  20:36  

    1 Sam Mitchell               M12          SBOC              38:57 
    2 Aaron Ring                 M21          IND               51:42 
    3 Morven Graham              W14          SWOC              59:46 

      Dan Joynson                M14          SBOC                 mp 
   nc William Arnold             M10          SBOC            1:10:12 



Light Green  ( Preliminary results  20:36  

    1 Ben Mitchell               M14          SBOC              38:03 
    2 David Watkins              M45          BADO              49:51 
    3 Kay Seward                 W45          SBOC            1:10:35 
    4 Mark Kelleher              M35          SBOC            1:21:04 
    5 Simon Thomas               M14          SBOC            1:49:32 

      Stephen Reynolds           M12          SBOC                 mp 



Green  (9/9)   Preliminary results  20:36  

    1 Phil Smith                 M40          SBOC              58:38 
    2 Katie Swalwell             W21          DVO             1:06:26 
    3 Peter Seward               M75          SBOC            1:11:44 
    4 Katie Reynolds             W14          SBOC            1:12:22 
    5 Hannah Jenkins             W16          SBOC            1:15:31 
    6 Mike Down                  M50          SWOC            1:22:40 
    7 Nyall Meredith             M50          SWOC            1:42:11 
    8 Susan Colbert              W60          SWOC            2:09:32 

      Alun Morgan                M60          SWOC                 mp 



Blue  (15/15)  Preliminary results  20:36  

    1 Jamie Sutherland           M35          SWOC            1:10:08 
    2 Michael Bryant             M18          SWOC            1:21:49 
    3 Kevin Bush                 M45          SWOC            1:23:08 
    4 Richard Jones              M40          SWOC            1:23:58 
    5 Jeff Bryant                M50          SWOC            1:24:45 
    6 Peter Colbert              M55          SWOC            1:26:34 
    7 John Mills                 M55          SWOC            1:27:00 
    8 Sarah Jenkins              W40          SBOC            1:29:20 
    9 Peter Ribbans              M50          SWOC            1:32:18 
   10 Gill Manning               W55          SWOC            1:32:56 
   11 Sally Harmer               W45          SBOC            1:33:34 
   12 David Doherty              M50          SBOC            1:34:32 
   13 Mike Dobbs                 M55          SBOC            1:40:12 
   14 Noelle Bryant              W50          SWOC            1:51:01 
   15 Jane Ritchie               W50          SWOC            1:53:29 



Brown  (11/11) Preliminary results  20:36  

    1 Nick Dallimore             M50          SWOC            1:07:35 
    2 Chris Lewis                M21          SBOC            1:16:27 
    3 Malcolm Graham             M40          SWOC            1:16:48 
    4 John Morris                M21          SBOC            1:18:25 
    5 Clare Dallimore            W20          SWOC            1:28:20 
    6 David Seward               M45          SBOC            1:28:45 
    7 Margaret Reynolds          W45          SBOC            1:36:52 
    8 Peter Abbot                M21          SBOC            1:51:23 
    9 Caroline Dallimore         W50          SWOC            1:56:24 

      Ben Doherty                M16          SBOC                 mp 
      Coen De Groot              M40          BOK                  mp