SBOC Preseli 2006Mon 19/06/2006 10:59
Preliminary resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2004

   Pl       Stno Name                                Age Class           Club                     Time 



Yellow  (2/2)  Preliminary results  10:57  

    1            William Reynolds                    M10                 SBOC                    31:08 
    2            Michael Hallett                     M10                 BOK                     32:28 



Orange  (6/6)  Preliminary results  10:57  

    1            Katie Reynolds                      W12                 SBOC                    27:08 
    2            Niall Allen                         M10                 ERYRI                   32:20 
    3            Stephen Reynolds                    M12                 SBOC                    32:27 
    4            Barney Broatch                      M10                 ERYRI                   36:36 
    5            Charlie Jenkins                     M12                 SBOC                    40:10 
    6            Simon Thomas                        M12                 SBOC                  1:16:47 



Light Green  ( Preliminary results  10:57  

    1            Ben Mitchell                        M14                 SBOC                    53:26 
    2            Lizzie Clemence                     W14                 SWOC                  1:00:51 
    3            Andrea Marlow                       W55                 POW                   1:07:36 
    4            Hannah Jenkins                      W14                 SBOC                  1:09:26 

                 Ciaran Allen                        M12                 ERYRI                      mp 



Green  (17/17) Preliminary results  10:57  

    1            Ben Doherty                         M16                 SBOC                    45:02 
    2            Margaret Reynolds                   W45                 SBOC                    54:04 
    3            Bridget Stein                       W45                 SBOC                    54:41 
    4            Matthew Jones                       M20                 SBOC                    55:10 
    5            Andrew Allen                        M40                 ERYRI                   59:28 
    6            John Butler                         M60                 SBOC                    59:38 
    7            Anne Marie Allen                    W45                 ERYRI                 1:00:54 
    8            Rachel Morris                       W40                 ERYRI                 1:04:38 
    9            Judith Powell                       W65                 SWOC                  1:10:03 
   10            Dale Thomas                         M16                 SBOC                  1:12:56 
   11            Sue Davies                          W65                 SBOC                  1:20:02 
   12            Peter Seward                        M75                 SBOC                  1:20:16 
   13            David Doherty                       M50                 SBOC                  1:28:47 
   14            Nyall Meredith                      M50                 SWOC                  1:46:01 

                 Andy Fryer                          M55                 SBOC                       mp 
                 Gail Williams                       W35                 SBOC                       mp 
                 Susan Colbert                       W55                 SWOC                       mp 



Blue  (14/14)  Preliminary results  10:57  

    1            Roger Stein                         M50                 SBOC                  1:08:57 
    2            Jackie Hallett                      W45                 BOK                   1:10:24 
    3            John Ellis                          M40                 ERYRI                 1:19:52 
    4            John Mills                          M55                 SWOC                  1:24:14 
    5            Peter Ribbans                       M45                 SWOC                  1:27:10 
    6            Erica Karlsson                      W21                 SBOC                  1:27:20 
    7            Bill Marlow                         M55                 POW                   1:29:13 
    8            Kevin Bush                          M45                 SWOC                  1:31:12 
    9            Sarah Jenkins                       W40                 SBOC                  1:32:29 
   10            Andrew Blyth                        M21                 SBOC                  1:33:43 
   11            Anne Wilson                         W50                 POW                   1:34:35 
   12            Jonathan Williams                   M35                 SBOC                  1:39:25 
   13            Peter Colbert                       M50                 SWOC                  1:45:22 

                 Steve Jones                         M45                 SBOC                       mp 



Brown  (17/17) Preliminary results  10:57  

    1            Clive Hallett                       M40                 BOK                     51:44 
    2            Alistair Powell                     M21                 SBOC                    53:47 
    3            Richard Barrett                     M35                 SBOC                    55:58 
    4            Richard Wilson                      M50                 POW                   1:00:34 
    5            Mark Saunders                       M45                 BOK                   1:02:06 
    6            John Morris                         M21                 SBOC                  1:03:22 
    7            James Clemence                      M45                 SWOC                  1:04:42 
    8            David Seward                        M45                 SBOC                  1:06:19 
    9            Dave Broatch                        M45                 ERYRI                 1:11:24 
   10            Kath Broatch                        W40                 ERYRI                 1:13:03 
   11            Duncan Innes                        M40                 BOK                   1:14:57 
   12            Alice Bedwell                       W45                 BOK                   1:15:47 
   13            Niall Reynolds                      M45                 SBOC                  1:16:03 
   14            Christine Farr                      W21                 BOK                   1:24:21 
   15            Robert Griffiths                    M60                 POW                   1:39:19 
   16            Andrew Desborough                   M35                 SBOC                  1:57:06 

                 Dai Richards                        M45                 SBOC                       mp